O firmie

Historia firmy

Biuro Rachunkowe ABAK zostało założone w 2004 r. poprzez wpis w ewidencji działalności gospodarczej w Urzędzie Miasta w Białej Podlaskiej.

Zdobyte doświadczenie w zakresie świadczenia usług księgowych daje nam kwalifikacje do konkurowania z firmami księgowymi na rynku. Właścicielka biura posiada długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia księgowości w firmach o różnych profilach działalności i metodach rozliczeń. Zajmuje się księgowością nieprzerwanie od 1981 r., w tym również w organach skarbowych. Profesjonalizm i wiedza zostały potwierdzone w 2004 r. certyfikatem wydanym przez Ministerstwo Finansów uprawniającym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Kadra naszego Biura Rachunkowego składa się z osób, których bogata wiedza, rzetelność i umiejętności przekładają się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Współpracujemy z Klientami z terenu całej Polski oraz z poza jej granic.

Zakres oferowanych przez nas usług dostosowywany jest do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. Współpraca z naszym Biurem to obniżenie wydatków, oszczędność czasu i profesjonalna obsługa. Kompleksowo świadczone przez nas usługi pozwoliły nam na budowanie trwałych i bliskich relacji z Klientami.
Zadowolenie Klienta jest dla nas najcenniejszą wartością, a grono naszych Klientów ciągle się powiększa.

Oferujemy rzetelną i profesjonalną obsługę finansowo-księgową Państwa firmy w zakresie: prowadzenia księgowości, rozliczeń z urzędem skarbowym, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, sprawozdawczością statystyczną i wiele innych.

Jako jedni z nielicznych na lokalnym rynku posiadamy także Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego.

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych stałych Klientów skontaktuj się z nami już dziś.

Zapraszamy Serdecznie!

 

Certyfikat C.I.K dla Rzetelnych Biur Rachunkowych

O certyfikacie:

Certyfikat C.I.K dla Rzetelnych Biur Rachunkowych jest wydawany przez Ministra Finansów tylko biurom, które spełniają surowe kryteria wymienione w ustawie.
Jest on przede wszystkim gwarancją i poświadczeniem, że usługi księgowe danego biura są na najwyższym możliwym poziomie jakości. Certyfikat mogą otrzymać biura podatkowo-rachunowe, które przeszły pomyślnie weryfikacje Centrum Informacji Księgowej oraz spełniły sześć wymaganych oraz założonych punktów:

  1. Dane biuro musi posiadać przede wszystkim Licencję Ministerstwa Finansów oraz być wpisanymi na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Dodatkowym wymogiem jest wpis w Rejestrze Biegłych Rewidentów.
  2. Kolejnym wymogiem jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej na prowadzenie usług księgowych.
  3. Posiadanie jakichkolwiek zaległości finansowych przez biuro jest niedopuszczalne.
  4. Opinia biura podatkowego jest absolutnie nienaganna i zweryfikowana przez klientów. Weryfikacja odbywa się poprzez przekazywanie opinii przez firmy do Centrum Informacji Księgowych. Odbywa się to za pomocą specjalnego formularza.
  5. Oprogramowanie księgowe w danym biurze podatkowym musi być jak najbardziej zweryfikowane oraz licencjonowane.
  6. Osoby zajmujące się prowadzeniem biura podatkowego muszą posiadać solidne oraz wieloletnie doświadczeniu w tego typu działalności.

Tylko posiadanie Certyfikatu Informacji Księgowych gwarantuje najwyższą dostępną jakość usług zweryfikowaną poprzez organy państwowe.

Samleie kan egetapotekno være så mange ganger på rad, men også få høykvalifisert medisinsk råd fra oss. Kan gi blodtrykks fall, hjerteinfarkt eg из них good day very cool website.

cartyfikat jakosc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2014. All Rights Reserved.